Kronikë

Motori përplaset me shtyllën e tensionit në Kamëz, vdes 30-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:29 - 04/01/22 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një 30-vjeçari, ka ndodhur ditën e sotme në Kamëz. Sipas policisë 30-vjeçari duke drejtuar motomjetin e tij ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një shtyllë tensioni.  Si pasojë e përplasjes, 30-vjeçari E. K., ka humbur jetën në vendngjarje. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 13:35, në Kamzë, në vendin e quajtur “Tre fushat”.

“Më datë 04.01.2022, rreth orës 13:35, në Kamzë, në vendin e quajtur “Tre fushat”, shtetasi E. K., rreth 30 vjeç, duke drejtuar motomjetin, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motomjetit dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me një shtyllë tensioni.Si pasojë e përplasjes, shtetasi E. K., ka humbur jetën në vendngjarje”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./Opinion.al

Pas