Kronikë

Motori përplaset me Benz-in e parkuar në Berat, plagoset rëndë çifti


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:08 - 16/08/21 |
Opi Nion

Një aksident rrugor është regjistruar në Berat. Mësohet se një motor është përplasur me një makinë tip ‘Benz’ që ishte i parkuar dhe si pasojë dy të rinj janë plagosur rëndë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e kalasë së Beratit ‘Mihal Grameno’, ndërsa drejtuesi i motorit ka qenë duke lëvizur me shpejtësi dhe ka humbur kontrollin e mjetit.

Indrit Xhafa dhe bashkëshortja e tij Suela Xhafa janë dërguar në spitalin e Beratit për të marrë ndihmë mjekësore./Opinion.al

Pas