Kryesore

Moti për ditën e sotme 11 Korrik 2019


               Publikuar në : 08:07 - 11/07/19 |
xhu lia

Orët e para të ditës paraqiten me kthjellime dhe vranësira, ku më të dukshme vranësirat mbeten në zonat malore. Parashikohet që edhe pasditja të vijojë në të njëjtat kushte atmosferike.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të ulen lehtë në mëngjes, por rënie më të paktën 2 gradë sjellë mesdita duke u luhatur nga 13°C deri ne 32°C.

Era do fryjë mesatare në tokë deri e fortë në det, me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 4 ballë.

Pas