-Jetë dhe Stil

Mos u çudisni ka edhe motorra ambientalist


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:58 - 05/09/15 |
root

Pasioni më i madh i këtij çifti janë motorrat, prandaj dhe kanë vendosur që në kopshtin e tyre të kenë një mjet të tillë, por këtë herë të bërë me bar. Çifti britanik Chris dhe Geraldine Bradley, kanë ndërtuar në oborrin e tyre një motorr komplet jeshil dhe kujdesen gjatë gjithë kohës për të. “ Gjyshi dhe babai im më kanë bërë  dhuratë një motorr që në moshë të vogël dhe praktikisht kam gjithë jetën që unë e ngas këtë mjet”, thotë Chris i cili ka katër të tillë në shtëpi. Por familja Bradley vendosi të kishte edhe një të pestë por këtë herë  ambientalist. “ Ka ditë që unë nuk shëtis dot me motorrin, kështu që sa herë të bie shi do dal në dritare dhe do sodis këtë motorr prej bari, që kam ndërtuar”, ka thënë Chris për “The Mirror”.

Chris and Geraldine Bradley

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas