InstaBIZ

Koleget urojnë Beyonce për ditëlindje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:08 - 05/09/15 |
root

Ka kaluar edhe një vit tjetër për Beyonce. Diva e muzikës botërore ka festuar sot 34 vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të shënuar nuk kanë munguar as urimet e kolegeve të showbiz-it. Fillimisht e ka uruar mikesha e saj e ngushtë Gwyneth Paltrow, më pas ish-kolegia e grupit Destiny’s Child, Kelly Rowland me të cilën Yonce ka kënduar për shumë vite radhazi, si dhe këngëtarja amerikane më e kërkuar e momentit, Taylor Swift.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas