-Shëndeti

Ja si shërohet dhimbja e veshit në kushtet e shtëpisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:13 - 05/09/15 |
root

Dhimbja e veshit është një dhimbjet më të padurueshme. Por në rast se kjo dhimbje iu ndodh natën dhe nuk keni asnjë medikament për ta qetësuar, atëherë iu vjen në ndihmë një zgjidhje më praktike. Merrni ‘zemrën’ e qepës dhe vendoseni brenda në vesh. Mbajeni gjatë gjithë natës dhe të nesërmen në mëngjes do të zgjoheni sikur të mos kishte ndodhur asgjë.  Qepa falë përbërjes së saj vret mikrobe dhe shëron shumë sëmundje.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas