Aktualitet

“Mos u bëj shoku Xhemal”,Zef Deda interpreton rolin kur Berisha i drejtohet…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:28 - 12/02/22 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Sali Berisha ishte sot në Shkodër, ku prezantoi kandidatin Bardh Spahia për zgjedhjen e pjesshme vendore të 6 marsit.

Gjatë fjalës së tij, Berisha i është drejtuar kandidatit të Partisë Demokratike në Shkodër, Xhemal Bushatit, duke cituar një ndër rolet shumë të komentuara të estradës shkodrane: Shoku Xhemal.

“I nderuar zoti Xhemal, mos u bëj shoku Xhemal”,-tha Berisha nga Shkodra.

Ndërsa të gjithë shpërthyen në të qeshura, aktori i humorit Zef Deda është ngritur mes të pranishmëve dhe ka interpretuar këtë rol./Opinion.al

Pas