InstaBIZ

Morena Taraku provokon keq; shikoni çfarë ka bërë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:20 - 08/09/18 |
b.f

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për fotot provokuese.

Ajo është dhe një nga më të komentuarat e showbizit shqiptarë.
Çdo foto e nxjerr nga këngëtarja bëhet lajmë.

Ndërsa ditën e djeshme ajo ka publikuar një foto teksa pozon ,me këmbë të hapura dhe dorën lartë.

Ajo duket shumë seksi me xhinse dhe bluzën e shkurtër dhe transparente.

Pas