Emisionet

Misteri i vdekjeve me Covid -19


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:12 - 18/11/20 |
el ida

Emisioni “Opinion” ka trajtuar mbrëmjen e 17 Nëntorit, çështjen e numrit të vdekjeve si pasojë e Covid 19 në vend dhe mënyrën si po raportohen ato.

Kjo temë, por edhe problematika të tjera të lidhura me situatën Covid janë trajtuar me të ftuarit në studio:

Të ftuar:

Skënder Brataj

Albana Daka

Armand Bajramaj

Artan Hoxha

Ilir Pecnikaj

Fabian Cenko

Ne lidhje:

Doriana Bezat

Aldi Pupuleku – Spanje

Vasil Llajo Athine

 

Pas