InstaBIZ

Miqtë e këngëtarit të shqetësuar për gjendjen e tij psikologjike


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:35 - 08/10/18 |
el ida

Miqtë e këngëtarit janë të shqetësuar për gjendjen psikologjike të Justin Bieber pas veprimet e tij të fundit.

Miqtë e Justin Bieber mendojnë se veprimet më të fundit të këngëtarit tregojnë se ai është në një gjendje konfuze dhe të hutuar për jetën e tij. Ai po lufton çdo ditë me veten, me luahtjet e famës. Sipas revistës së huaj ‘Page Six’, miqtë e tij mendojnë se ai në të vërtetë nuk e di se kush është dhe se çfarë po bën apo se çfarë është e drejtë apo jo.

“Mendoj se Justin po pëson një krizë identiteti të vazhdueshme”, është shprehur një mik i afërt për ‘Page Six’.

Ai ka shtuar se ka bërë disa veprime shumë të çuditshme, duke përmendur martesën me modelen Hailey Baldwin apo dhe veprimet me fansat që qarkullojnë shumë video nëpër rrjete sociale.

Megjithatë disa miq mendojnë se ai thjesht poi bën këto veprime për famë dhe marketing, por që po e çojnë drejt rrugës së gabuar.

Pas