InstaBIZ

Miq me Fjolla Morinën? Miliarderi iranian tregon të vërtetën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:49 - 07/10/18 |
b.f

Sasha Sobhani është miliarderi iranian i cili ishte në një lidhje me Morena Tarakun. Aq shumë është përfolur nga mediat shqiptare sa Sobhani tashmë ka edhe fansa në Shqipëri e Kosovë. Për këtë, miliarderi ka vendosur të vizitojë Prishtinë që t’i japë mundësinë ndjekësve të tij ta shohin nga afër. Gjatë qëndrimit të tij atje, Sasha ka publikuar video me Fjolla Morinën. Menjëherë filluan aludimet që dyshja mund të ishte në një lidhje, por Fjolla Morina tha se ata ishin vetëm miq.

Por mesa duket Fjolla dhe Sasha nuk janë miq. Për videon e publikuar ka reaguar edhe vetë Sasha Sobhan në Instagramin e tij, në InstaStory.

Ai sqaron për mediat që Fjolla Morina është vetëm një fanse, që i paska kërkuar ta bëjë tag me Instagram./Opinion.al

Pas