InstaBIZ

Anjeza Maja largohet nga ekrani, tregon projektet e reja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:19 - 07/10/18 |
b.f

Anjeza Maja është një figurë e dashur për shqiptarët. Moderatorja simpatike ka qenë pjesë e televizionit për një kohë të gjatë. Aktualisht ajo është larguar nga Top Channel për t’u bërë pjesë e formatit Dance With Me. Por pas mbarimit të spektaklit, mesa duket do të na marrë malli për Anjezën. Ajo mund të largohet nga ekrani për t’ju përkushtuar të tjera projekteve.

Maja ka dhënë  një intervistë për revistën Class. Aty zbulon që po fut këmbët në biznes, me një Medical Spa. Moderatorja zbulon edhe çfarë mendon për televizionin. Por gjëja më interesante që thotë Anjeza është se do të jetë pjesë e stafit kryeministror.

“Është një projekt ambicioz i Endri Fugës dhe më pëlqen shumë si tokë e re në jetën time profesionale,” ka thënë Maja. /Opinion.al

Pas