Aktualitet

Meta publikon videon, si blihen votat në Shqipëri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:10 - 22/04/21 |
Opi Nion

Sikurse kishte paralajmëruar Presidenti Ilir Meta ka dalë këtë të enjte në një konferencë për mediat.

Teksa na ndajnë vetëm tre ditë nga zgjedhjet e 25 prillit Meta ka publikuar një video ku shfaqen pamje të cilat tregojnë se si blihen vota në Shqipëri.

Në pamjet e publikuara nga Kreu i Shtetit,  disa persona në Shkodër orientohen se si duhet te votojnë në 25 prill.

“Shikoni si blihen votat në Shkodër, ja dhe policët me kamera. Ja si blihen votat në Shqipëri. I kapin policët e ndershëm. Ja edhe fleta e votimit ku mësohen si të votojnë. I vjetër për të blerë votat i thotë polici”, thotë Presidenti Ilir Meta teksa ka publikuar edhe videon./Opinion.al

Pas