Te Fundit

Meta ofendon gazetaren e VOA: “Duhet ta filloni gazetarinë nga e para”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:32 - 29/10/15 |
b.f

I gjendur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetari i Kuvendit Ilir Meta, i ftuar në edicionin informativ të Voice Of America,  nuk e ka përtypur dot insistimin e gazetares, lidhur mbi çështjen CEZ-DIA dhe përfshirjen e emrit të Metës në këtë aferë. Meta i është drejtuar gazetares me fjalinë: “ Duhet ta filloni gazetarinë nga e para”

KOMENTO (4)

Shkruaj nje koment

  1. Sa injorante gazetarje . Bravo Ilir njesh 1111111111111111111111111111111111111111111111.Ne bar ham dhe ju te na roni sa malet.

Pas