Te Fundit

VOA/Meta-Gazetares: “Do ju marrim ju kryeprokurore, të zgjidhni korrupsionin”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:59 - 29/10/15 |
b.f

Fundi i intervistës në Voice of America nuk ka qenë edhe aq i qetë sa fillimi për kryetarin e Kuvendit Ilir Meta. Meta është ndjerë në siklet nga pyetjet e gazetares, sidomos për korrupsionin, duke e humbur toruan dhe duke kaluar në atakim të gazetares. Pyetjes se pse gjithmonë emri i tij tërheq vëmendjen në çështjen e korrupsionit Meta i është kundërpërgjigjur gazetares duke i thënë se “Mund tju marrim juve si kryeprokurore dhe të zgjidhim problemet e korrupsionit”

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. eshte shum e cuditshme ndihen aq te paprekshem saqe ne cdo moment tregojn se sa te fuqishem jan dhe se saskush sduhet te guxoj ti prek por mos harroni politikan te shqiperis ashtu ndiheshin dhe politikanet grek dhe xohaxopulos eshte familiarisht ne burg LIRCE ne nje far momenti zdo ken nevos as SALIU dhe asEDVINI KRISTAQIT dhe ateher do jesh ……

Pas