Aktualitet

Meta mesazh pas tërmeteve: Ruani qetësinë, kthejuni normalitetit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:14 - 23/09/19 |
Al Do

Presidenti Ilir Meta i ka bërë thirrje qytetarëve për t’ju rikthyer jetës normale pas situates së panikut që shkaktuan tërmetet në dy ditët e fundit.

“Mirëmëngjes të dashur miq,

Me rëndësi është t’i kthehemi jetës së përditshme dhe qetësisë në familjet tona!

Ju uroj një javë të mbarë!” shkruan Meta.

Më herët kryeministri Rama bëri një thirrje të ngjajshme duke shkruar në Facebook se “Sot për Shqipërinë nis një ditë e zakonshme si të gjitha të tjerat”. /Opinion.al

Pas