Te Fundit

Meta falenderon Leonardo DiCaprion për Vjosën: Mirënjohje të thellë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:07 - 14/03/21 |
Opi Nion

Presidenti Ilir Meta, i është bashkuar nismës për mbrojtjen e lumit Vjosa, si lumi i fundit i egër në Evropë.

Në një postim në rrjetet sociale, Meta falënderon aktorin Leonardo DiCaprio, pasi ai ka reaguar disa herë për mbrojtjen e lumit Vjosa, teksa ka përkrahur hapur nisëm për mbrojtjen e këtij lumi.

 “E duam Vjosën dhe do ta mbrojmë! Faleminderit nga zemra dhe mirënjohje të thellë Leonardo DiCaprio”,-shkruan Meta./Opinion.al

 

Pas