Aktualitet

Meta: Do t’i shkulim dhëmbë e dhëmballë, e dimë guximin e lepurushit Edi RamaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:56 - 02/09/22 |
Opi Nion

I ashpër ka qenë kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, në një konferencë për media të mbajtur këtë të premte.

Meta tha se opozita do ti përgjigjet dhëmb për dhëmb kryeministrit dhe “do ti shkulë çdo dhëmb e dhëmballë të korruptuar”.

“Opozita do ti përgjigjet dhëmb për dhëmb e do ti shkulë çdo dhëmb e dhëmballë të korruptuar. E dimë guximin e lepurushit Edi Rama. Opozitën do të ketë përballë. Tani ka humbur edhe mundësinë të thotë qafsha mamin nuk e bëj këtë.

Nuk ka për të qenë Shqipëria çiflig i Ramës. Shumë shpejt Rama do ti nënshtrohet llogaridhënies bashkë me rruspat e tij.”- tha Meta.

Pas