-Jetë dhe Stil

Meshkujt pëlqejnë vajzat inteligjente, por jo për lidhje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:35 - 23/10/15 |
root

Inteligjenca është seksi, të paktën kështu pretendohet në teori. Një studim i fundit i realizuar nga tre Universitete,  ai “Buffalo” në Kaliforni, Universiteti  “Thousand Oaks” si dhe ai i Teksasit, kanë dalë në përfundimin se meshkujt i pëlqejnë shumë femrat e zgjuara, por nuk do donin të lidheshin me një të tillë. Përballë vajzave të zgjuara një mashkull humbet edhe karakterin e tij të fortë, theksohet gjithashtu në studim.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas