InstaBIZ

Ja pse Jay-Z u qëllua nga motra e Beyonce në ashensor?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:32 - 23/10/15 |
root

Autori i librave best seller, J. Randy Taraborrelli ka botuar së fundimi në një biografi të paautorizuar për divën e Pop-it, Beyonce. Ndër të tjera në këtë libër është  zbuluar edhe arsyeja e vërtetë e sherrit mes Solange motrës së Beyonce dhe Jay-Z në ashensor. Në biografinë “Becoming Beyonce”, tregohet se Solange e ka sulmuar kunatin e saj, reperin Jay-Z në ashensor, sepse ai dëshironte të festonte atë mbrëmje me Rihanna-n. Në këtë libër thuhet gjithashtu se Beyonce dhe Jay-Z, janë ndarë për një vit pasi reperi ishte në një lidhje me këngëtaren nga Barbados, RiRi.

Beyoncé and Jay Z separated for a year amid rumors the rapper was having an affair with Rihanna, an explosive new book claims. According to the theory it was in 2005, around the time this picture was taken and Rihanna, then 17, released her debut single. At the time, Jay Z was 35 years old and Beyoncé was 24

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas