Aktualitet

Tiranë, 207 forca policie në aksion


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:32 - 23/10/15 |
b.f

TIRANE- Policia e Tiranës ka nisur një aksion të gjerë për arrestimin e personave të shpallur në kërkim. Janë 207 forca policie në aksion dhe 4 grupe të ndërhyrjes së shpejte. Deri tani janë 14 persona të arrestuar bën të ditur zëdhënësi i policisë. Ky plan operacional do të vazhdojë, me angazhimin e gjithë komisariateve të qarkut ku përfshihet edhe Kavaja.“50 banesa u kontrolluan gjatë dy ditëve të fundit ku dyshohej se fshiheshin individë të dënuar. Të arrestuarit kanë qenë shpallur në kërkim për plagosje, kanosje ,vjedhje si dhe shitje të lënëdëve narkotike”, bën të ditur zëdhënësi i policisë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas