InstaBIZ

“Hello” nga Adele


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:00 - 23/10/15 |
root

Adele i ka përshëndetur të gjithë fansat e saj me këngën e saj të re “Hello”. Ky është hiti i saj i ri, dhe që do të pasohet nga shumë këngë të tjera. “Kjo këngë i kushtohet jo vetëm historive të mia të vjetra të dashurisë, por edhe miqësive të prishura”, është shprehur Adele. Video është e gjitha bardh e zi…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas