Kronikë

Merr flakë makina në aksin Delvinë-Kardhiq, detajet nga policiaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:26 - 20/07/22 |
Opi Nion

Një makinë është përfshirë nga flakët teksa ka qenë duke ecur në aksin rrugor Delvinë-Kardhiq, në afërsi të tunelit të Skërficës.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, rreth orës 10:00.

Sipas burimeve të policisë, makina është në pronësi të shtetasit S.Sh dhe dyshohet se ka marrë flakë si pasojë e një defekti teknik.

Si pasojë e flakëve ka vetëm dëme materiale, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

.

 

Pas