-Jetë dhe Stil

Mediat britanike/ Ja pistoleta e Ballist Morinës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:53 - 19/10/15 |
root

Media britanike “Copa 90” ka publikuar një dokumentar të zhvilluar në Shqipëri, para ndeshjes Shqipëri-Serbi ku protagonist është Ballist Morina. Dokumetari zgjat 10 minuta dhe titullohet “Armët, dronët dhe djegia e flamurit”. Ballisti shfaqet në minutën e 7;42 me një pistoletë, që pasi u arrestuar deklaroi se e mbante me vete për vetmbrojtje.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas