Te Fundit

Basha: Shqipëria në klimë lufte, gati paketa urgjente e shpëtimit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:01 - 19/10/15 |
b.f

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha e ka konsideruar situatën ekonomike në Shqipëri në klimë lufte. Nga Lezha, ku ka patur një takim, Basha është shprehur se kërcënimi me burg kundrejt biznesit është një mendësi mesjetare. Partia Demokratike ka një plan masash dhe një paketë urgjente shpëtimi, që me mbështetjen e qytetarëve do ta nxjerrë vendin nga kjo gjendje.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Cfare jane keto rena si rama dhe basha jane shok dhe po fitoj basha do mbroj bisneset e rames sic po ja mbron rama kur shqipetaret te behen njerez te arsyeshem ate here do ndryshoj shqipria dhe jo te jene lepirsa kushe ka para dhe pushtet shikoni ne gjermani nuk njeh te pasurin nga I varfri se nuk shesin pordh me dy pare qe kan kurse ne shqipri po blen nje pale xhinse te reja do ti shesin pordh gjithe lagjes

Pas