InstaBIZ

Mediat britanike: Dua Lipa dhe Anwar drejt ndarjes, këngëtarja zgjedh karrierën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:09 - 05/12/21 |
Opi Nion

Mediat britanike i kanë kushtuar një artikull lidhjes së dashurisë së këngëtares me origjinë shqiptare Dua Lipa dhe të dashurit të saj, 4 vite më të vogël, Anwar Hadid.

Sipas tabloidit “The Sun” çifti, tashmë i famshëm duket se është në krizë dhe kjo ka ardhur si pasojë e karrierës, e cila po i mban larg njëri-tjetrit.

26-vjeçarja Dua dhe 22-vjeçari nuk janë takuar prej më shumë se 6 javësh dhe raportohet të kenë diskutuar për të marrë kohë për të vendosur për të ardhmen e tyre.

Dua është duke regjistruar albumin e saj të ri në Londër e Los Angeles, ndërkohë që Anwar po qëndron në Nju Jork i vetëm bashkë me qenin e tyre.

Vëllai i vogël i supermodeleve Gigi dhe Bella, madje shkroi në “Instagram” një mesazh të koduar, ku falënderonte të afërmit që e drejtonin në hapat e tij për të qenë i lumtur me veten.

Pas