Kronikë

Zetori bie në kanal, humb jetën 55-vjeçariBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:32 - 05/12/21 |
Opi Nion

Një 55-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme  pasi drejtuar mjetin tip zetor në tokat bujqësore në fshatin Hamil, për shkak të lagështirës, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka rënë në një kanal.

Mësohet se viktima është identifikuar me inicialet B. H., banues në fshatin Hamil të Fierit. Po ashtu, në këtë aksident ka mbetur e plagosur dhe një vajzë 10 vjeçe.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

 

Pas