Politikë

Me maska në PD,Komisioni i Rithemelimit nxjerr foton:Për këta qëndron hapur selia


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:53 - 06/01/22 |
Opi Nion

Komisioni i Rithemelimit ka publikuar një foto në të cilën pretendohet se njerëz me maska dhe të armatosur qëndrojnë brenda selisë së PD-së.

Drejtoresh e komunikimit në këtë komision, Floriana Garo ka publikuar në “Facebook” foton, krahas së cilës shkruan se selia e PD është e hapur vetëm për njerëzit që mbrojnë Bashën dhe se për demokratët është e mbyllur.

“Ja për kë qëndron e hapur Selia e PD! Ndërkohë demokratët e sakrificës e deputetët e tyre qëndrojnë jashtë…Kjo merr fund ne 8 Janar”, shkruan Floriana Garo./ Opinion.al

Pas