Kryesore

“Me gocat e çunat problematik”,Gjiknuri reagon pas publikimt të përgjimeve


               Publikuar në : 10:49 - 20/06/19 |
Opi Nion

Ish-ministri Damina Gjiknuri ka reaguar pas publikimit të audio-përgjimeve të reja nga gazeta gjermane “Bild”.

Gjiknuri ndodhet ditën e sotme në qytetin e Vlorës, në kuadër të fushatës për zgjedhjet lokale më 30 qershor.

Përmes një postimin në “Facebook” ish-ministri ka ironzuar përgjimet e publikuara ku mes te tjerash ai bisedonte me shefin e policisë së Dibrës, Robert Aga, duke i thënë se ishte shkaktuar “tërmet” me rezultatit e zgjedhjeve.

Postimi i Gjiknurit

Mirëmëngjes 😊

Pranë furgonit me gocat dhe çunat “problematik” të Forumit Eurosocialist të Vlorës, me të cilët po udhëtojmë në çdo lagje për të prezantuar Dritan Lelin dhe skuadrën e Partisë Socialiste në Këshillin Bashkiak. Opinion.al E.Xh.

Pas