-Jetë dhe Stil

Mbrapa dollapit të vajzave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:51 - 05/11/15 |
root

Dollapi i një vajze ka të bëj shumë edhe me personalitetin e saj. Shumë prej tyre do ta gjejnë veten më së mirë në këto 4 lloje dollapësh.

1. Dollapi “vanilje”

Në këtë grup bëjnë pjesë të gjitha vajzat e rregullta, madje ato që janë perfekte. Gjithçka në këtë dollap është në vendin e saj dhe shumë e organizuar. Këto vajza kanë shije shumë të hollë edhe në stilin e veshjeve.

2. Nuk gjej pantallonat e mia

Në këtë kategori bëjnë pjesë ato vajza dhe gra, të cilat jo se nuk janë të pastra por çështja e rrëmujës, vjen për pasojë të mos pasurit kohë. Veshjet e saj janë zakonisht ato të çfarë ti dalin para, duke mos e vrarë shumë mendjen.

 3. Dollapi “IDFWU”

I përket atyre vajzave që janë shumë të pavarura dhe që nuk ndajnë asgjë më të tjerët. Në këtë dollap gjenden kryesisht ngjyrat e zeza dhe gri.

 4. Dollapi klas

I përket atyre grave që e kanë në garderobën e tyre gjithçka klasike dhe në vendin e saj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas