InstaBIZ

Martohet Rona Nishliu, fotoja e saj e dasmës na habiti të gjithëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:17 - 09/09/18 |
b.f

Ajo është cilësuar gjithmonë si zëri brilant i muzikës shqiptare, dhe sigurisht nuk mund të harrohet suksesi i saj në Eurovizion, ku arriti të renditej e treta.

Por, ndërsa të gjithë e dimë vijimësinë e karrierës së saj, për jetën private të Rona Nishliut, dimë fare pak.

Së fundmi një lajm shumë i bukur ka ardhur prej Ronës, ndërsa këngëtarja ka celebruar dashurinë e saj në martesë.

Kjo foto ka qenë një befasi shumë e bukur për të gjithë fansat e saj…

 

Pas