InstaBIZ

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi shumë shpejt do të bëhen prindër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:57 - 23/08/21 |
Opi Nion

Nuk ka më dyshime!

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen shumë shpejt prindër. Lajmin për shtatzëninë e ka dhënë vetë moderatorja, teksa të tilla thashetheme kanë kohë që qarkullojnë, por vetëm sot vjen konfirmimi nga ana e Marinës.

Bukuroshja bionde ka postuar në Instagram fotot ku shfaqet me një fustan transparent  kaf dhe tregon barkun e rrumbullakosur.

foto galeri

 

foto galeri

Pas