Sport

Marash Kumbulla infektohet me COVID-19


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:06 - 10/11/20 |
Opi Nion

Mbrojtësi i kombëtares shqiptar, Marash Kumbulla  ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Kështu, Kumbulla nuk mund të luajë ndaj Kosovës, Kazakistanit dhe Bjellorusisë.

Futbollisti shprehet se nuk ka simptoma dhe se është mirë.

STATUSI NGA MARASH KUMBULLA

Pershendetje te gjitheve! Që nga tamponi i fundit kam dalë pozitiv për Covid-19, por për fat të mirë jam mirë dhe nuk kam asnjë simptomë. Askush nuk mund të thuhet se është plotësisht i sigurt nga ky virus, kështu që unë do të doja të sensibilizoja të gjithë ju që të shmangni sjelljet që mund të rrezikojnë shëndetin tuaj dhe të të tjerëve. Përshëndetje për të gjithë fansat dhe një mendim afeksioni për të gjithë njerëzit që po kalojnë një kohë të vështirë. Do të shihemi së shpejti në fushë! #StaySafe # MK24 #ForzaRoma./ Opinion.al

Pas