Aktualitet

Artan Fuga i infektuar me koronavirus: Pas 17 ditësh kur…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:47 - 10/11/20 |
Opi Nion

Akademiku Artan Fuga ka deklaruar se prej 17 ditë ka qenë i infektuar me COVID-19. Lajmi është konfirmuar nga vetë Fuga përmes një postimi në rrjetet sociale.

Akademiku shkruan se  tashmë i është rikthyer komunikimit me ndjekësit e tij, ndërsa falënderon falenderon mjekët dhe miq e të afër që i kanë qëndruar pranë.

Postimi

Pas 17 ditësh kur ka qenë e pamundur të komunikoj për shkaqe të kuptueshme në ditët tona, rikthehem në komunikim me shpresë dhe besim se nuk do të rikthehem më atje nga ku po rikthehem!

Falenderoj pa masë dr. Arian Harxhi, prof., si edhe të gjithë miqtë që nuk m’u ndanë asnjë çast, kolegë, mjekë, të afërm, të njohur e të panjohur, që na ndihmuan me gjithçka mundën dhe kishin.

Përulem!/ Opinion.al

Pas