Aktualitet

Manjani: Detyra e re, një sfidë e madhe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:10 - 09/11/15 |
b.f

E ka kosnideruar si një sfidë të madhe , detyrën që i është dhënë, Ministri i i i Drejtësisë, Ylli Manjani. Ai i është referuar në këtë fakt reformës në drejtësi, si një nga elementët më të rëndësishëm të integrimit në Bashkimin Europian.

Ky është projekti më i rëndësishëm që ka sot Shqipëria dhe është mbështetur gjerësisht nga politika shqiptare. është detyrë e politikës dhe e parlamentit për të gjetur rrugën për të arritur në konkluzione sa më të drejta”, është shprehur Manjani në një intervistë telefonike për News 24.  “Sfida është shumë e madhe, ndërsa koha në dispozicion nuk është shumë e madhe”, është shprehur ai.

 

 

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. Njeri arrogant,pordhac dhe i paedukate.Kujton se eshte me i zgjuari i LSI dhe se i takon te jete kryetar.Nevrik ne kulm per hic gje,njeri tipik i pagdhendur.

  2. Eh cna hape pune o Manjan,je ministri me koti,i paafte,i paftyre,hajdut dhe pa pike personaliteti.Fevzos i hape pune ,ai do te mbushi Tv me mbrockulla qe as vehte nuk i beson,neise per te mbushur lajmet e Fevzos je i mire,kushedi sa ore emisione ke tek Fevzua,kur ishe me Ps,pastaj me LSI,pastaj koalicion me PD,tani eshte me PS.Njeri komplet pis i zi.

Pas