Kryesore

Malësi e Madhe/ Thyhet kutia, digjen fletët e votimit për kryetarin e degës së PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:14 - 25/04/22 |
Opi Nion

Një incident është shënuar ditën e sotme në Malësinë e Madhe gjatë votimit demokratëve për të zgjedhur kryetarin e kësaj dege.

Sipas “News24”, Kutia e votimit është thyer ndërsa janë djegur edhe fletët e votimit. Në garë në këtë degë kanë qenë tre kandidatë, Isa Ramaj, Fredi Sterkaj dhe Mimoza Rexhvelaj.

Ka qenë pikërisht kandidati Isa Rama që ka patur pretendime për disa parregullsi dhe më pas është shënuar incidenti./Opinion.al

Pas