Kronikë

Berat/ Një person hidhet nga ura, nxirret i vdekur nga lumi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:48 - 25/04/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak me parë në qytetin e Beratit. Mësohet se një person rreth 70 vjeç i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga një urë.

Trupi i viktimës u nxor pa shenja jete në breg nga ekipi i MZSH-së. Deri  më tani nuk dihet ende identiteti i viktimës dhe arsyet e ngjarjes së rëndë.

Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Pas