Kronikë

Makina shpërthen në flakë në aksin Lushnje-RrogozhinëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:53 - 03/08/22 |
Opi Nion

Një automjet ka shpërthyer në flakë në autostradën Lushnje-Rrogozhinë. Mjeti ka qenë në ecje kur ka ndodhur incidenti dhe dyshimet e para janë se zjarri mund të jetë shkaktuar në impiantin e gazit.

Mësohet se drejtuesi i mjetit ka pësuar lëndime të lehta, ndërsa qarkullimi në këtë aks është bllokuar në njërin sens të lëvizjes./Opinion.al

 

Pas