Kronikë

Makina përplaset me motorrin e policisë në kthesën e Rinasit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:09 - 29/08/21 |
Opi Nion

Një automjet është përplasur këtë pasdite me një motorr të policisë rrugore. Aksidenti ndodhi tek kthesa e Rinasit dhe për pasojë është dëmtuar lehtë efektivi i policisë.

“Më datë 29.08.2021, rreth orës 18:20, tek kthesa e Rinasit, mjeti me drejtues shtetasin M. Zh., është përplasur me motorrin e policisë rrugore, me drejtues punonjësin e policisë shtetasin D. H, i cili si pasojë është dëmtuar dhe pas marrjes së mjekimit, doli nga spitali. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njoftoi policia./Opinion.al

Pas