Kronikë

Makina përplas për vdekje të moshuarin në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:46 - 28/04/22 |
Opi Nion

Një aksident me vdekje ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë.

Një automjet ka përplasur një person rreth moshës 70 vjeç tek stacioni i Trenit dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

I moshuari u transportua për në spital, por nuk ka mundur të mbijetojë. Aksidenti ka ndodhur pa metra larg vijave të bardha, teksa i moshuari po kalonte rrugën./ Opinion.al

Pas