Kronikë

Aksidenti me vdekje në Tiranë, drejtuesi i mjetit u largua nga vendi i ngjarjes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:52 - 28/04/22 |
Opi Nion

Policia ka dhënë informacion zyrtar lidhur me aksidentin e ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 20:10 tek Stacioni i Trenit.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën 73-vjeçari i identifikuar me inicialet L.K., i cili humbi jetën në spital.

Drejtuesi i automjetit tip “Audi” pasi ka përplasur të moshuarin është larguar nga vendi i ngjarjes. Grupi hetimor po punon për identifikimin e drejtuesit të mjetit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas