Kronikë

Makina përplas për vdekje 49-vjeçaren në Malësi të Madhe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:30 - 16/02/20 |
Opi Nion

Një 49-vjeçare ka humbur jetën mbrëmjen e sotme pasi është përplasur nga një makinë në fshatin Pjetroshan të Malësisë së Madhe.

Policia njofton se aksidenti ka ndodhur rreth orës 18:25, ndërsa mjeti i cili përplasi për vdekje gruan drejtohej nga B. J. 51 vjeç, banues në Shkodër.

Ndërkohë, policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./ Opinion.al

Pas