Kronikë

Makina del nga rruga në Krujë, plagosen tre persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:35 - 11/10/21 |
Opi Nion

Tre persona kanë mbetur të plagosur gjatë një aksidenti të ndodhur ditën e sotme në në Krastë të Krujës.

Mëoshet se një automjet tip “Benz” ka dalë nga rruga, dhe si pasojë u plagosën dy pasagjerët dhe drejtuesi i mjetit, 20 vjeç.

Policia njofton se për pasojë është dëmtuar shoferi dhe dy pasagjerët të cilët janë dërguar në spital ku ndodhen në kujdesin e mjekëve./Opinion.al

Pas