Life Style

Kim shëtitje buzë detit: E lumtur ta nis javën në Vlorë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:14 - 11/10/21 |
Opi Nion

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim, duket se e ka nisur ndryshe këtë fillim jave.

Në disa foto të postuara në rrjetin social “Instagram”, Kim shfaqet në Vlorë me peshkatarë dhe me banorë të zonës.

Krahas fotove Kim shkruan se ndihet e lumtur që e nis javën me këtë shëtitje buzë plazhit .

E lumtur që e nis javën me një shëtitje në plazhin e Vlorës”, shkruan ajo. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yuri Kim (@amb_yurikim)

Pas