InstaBIZ

Majk i revoltuar, sulmon ashpër ish-të dashurën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:15 - 18/09/18 |
b.f

Jeta private e Majk ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për një kohë të gjatë. Pas ndarjes nga nëna e fëmijës së tij, Majk nisi një lidhje me modelen Melita Nushi. Fillimisht dyshja nuk e pranonin që ishin bashkë pavarësisht fotove ku ishin kapur në krahët e njëri-tjetrit. Por më pas ishte vetë Majk që e konfirmoi lidhjen duke i shprehur dashurinë publikisht Melitës në një nga koncertet e tij.

Megjithatë kohët e fundit çifti u përfol për ndarje. Thashethemet u vërtetuan kur në rrjet qarkulluan foto të reperit me një modele tjetër.

Ndërsa Majk e konfirmoi me postimin e tij të fundit, një deklaratë ofenduese nga ana e reperit. “Dhe siç çdo gjë tjetër në jetë, mund ta marësh atë, pasi unë kam mbaruar punë”, shkruan Majk.

Pas