Kronikë

Lushnje/ Makina përplaset me motorrin, plagoset një personBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:27 - 04/07/22 |
Opi Nion

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur pasditen e kësaj të hëne në aksin Fier-Shegan të Lushnjes.

Mësohet se në aksident janë përfshirë një motor dhe një automjet, duke lënë të plagosur drejtuesin e motorrit.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar ambulance për të transportuar drejt spitalit të aksidentuarin.

Ndërkohë, ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Pas