Kryesore

Lulzim Basha thërret ditën e sotme grupin parlamentar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:51 - 27/09/21 |
Opi Nion

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka thirrur ditën e sotme në selinë blu grupin parlamentar. Bëhet me dije se mbledhja do të zhvillohet pasditen e sotme në orën 16:00.

Kujtojmë se ditët e fundit, Basha ka intensifikuar mbledhjet në seli jo vetëm më grupi parlamentar, por dhe drejtuesit politik e kryetarët e degëve.

Ende nuk është bërë më dije se çfarë pritet të diskutohet mes kreut të partisë opozitare dhe grupit parlamentar./Opinion.al

Pas