InstaBIZ

Lulet në Instagram/ Njihuni me rivalin e Luana Vjollcës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:40 - 16/11/15 |
root

Buqetat e luleve të Luana Vjollcës u kthyen në femonen në rrjetet sociale, pasi ato ishin të shumta dhe vinin thuajse çdo ditë për moderatoren simpatike.

Por mesa duket adhuruesi i Luanës u lodh duke i dërguar lule dhe ajo nuk poston më foto të tilla.

Por stafetën në rrjetet sociale e ka marrë një tjetër njeri dhe për habinë tonë, nuk është femër po mashkull. Ai quhet Kris Dalipi dhe është balerin i “Dancing With the Stars”. Çdo natë përpara spektaklit djalit simpatik i vijnë lule dhe këtë fakt ai e dokumenton gjithnjë me foto në Instagram.

Nuk e dimë se kush ia dërgon lulet Krisit, por që janë të bukura këtë e shohim dhe nuk ka shumë nevojë për koment.. Lum ai për të dashurën e vëmendshme që ka…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas