InstaBIZ

Luana Vjollca tregon kur do të rrëfejë për jetën e saj private


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:38 - 14/10/18 |
b.f

Luana është një yll në rrjetet sociale dhe njëkohësisht moderatorja e emisionit ‘Shiko kush luan’. Në këtë format personazhe të njohur bëhen pjesë e lojrave. Rubrika më interesante që gjithnjë prodhon lajm është “Ndaje ose haje”. Këtu personazhet duhet t’u përgjigjen pyetjeve pikante ose të hanë ushqime të çuditshme. Në këtë pjesë të lojës, moderatorja bëhët pjesë edhe vetë.

Luana është pyetur se ‘cila është motra e saj e preferuar’. Mendonim se motra e preferuar e Luanës ishte Marina. Dy bukuroshet shihen gjithnjë bashkë dhe bëjnë dedikime speciale për njëra tjetrën. Megjithatë, nuk qenka Marina motra që Luana do më shumë! Moderatorja u përgjigj se më shumë nga të gjitha ajo do mamin, pastaj motrën e madhe, Lirën. Pas saj Luana do Sedën më shumë dhe në fund Marinën. Përgjigjen e saj Vjollca e ka justifikuar me faktin që të dyja motrat e mëdhaja jetojnë jashtë Shqipërisë, ndërsa Marinën e takon çdo ditë.

Një pyetje tjetër pikante i është bërë moderatores. Përse nuk flet kurrë Luana për jetën private? Kësaj moderatorja ka zgjedhur t’i përgjigjet edhe pse ka pirë gjithashtu lëngun e limonit.

“Nuk flas për jetën time private sepse dua të mbetet e tillë,” është shprehur Luana./Opinion.al

Pas