InstaBIZ

Luana Vjollca na njeh me motrën e saj të preferuar, dhe nuk është Marina


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:20 - 14/10/18 |
el ida

Edhe pse është vetë moderatorja e “Shiko Kush Luan” Luana Vjollca në rubrikën e fundit të emisionit “Ndaje ose haje” bëhet gjithmonë pjesë e saj.

E vënë në siklet nga pyetjet, por edhe nga ushqimet, bukuroshja e ekranit detyrohet ndonjëherë të përgjigjet për të mos ngrënë ushqime aspak të zakonshme.

Pyetjes tipike shqiptare se cilën nga motrat e do më shumë, Luana nuk e ka shmangur, por i ka dhënë një përgjigje.

“E para në listën e familjes së Luanës është mamaja. E dyta është Lira motra e madhe që jeton në Belgjikë, e treta Seda që jeton edhe ajo jashtë Shqipërisë, ndërsa e fundit Marina”,-është shprehur Luana.

Moderatorja e ka “justifikuar” renditjen duke thënë se dy motrat i ka larg, ndërsa Marinën e sheh përditë.

Pas